Wyślij nam swoje dane kontaktowe.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.  (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)


  Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie. Chętnie zaproponują Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

  Zadzwoń do nas pod numer :+48 22 400 30 83.

  s

  Analiza Polskiego Ładu – wpływ na wynagrodzenia pracowników i budżet wynagrodzeń 2022

  Program Polskiego Ładu i przepisy pokrewne wprowadzają wiele istotnych zmian w obszarze rozliczeń i kosztów wynagrodzeń w organizacjach w 2022 r.

  W związku z tym działy HR i finansowe muszą zmierzyć się z wieloma wyzwaniami i odpowiedzieć na następujące pytania:

  1. W jaki sposób zmiany Polskiego Ładu wpłyną na poziom wynagrodzeń moich pracowników w 2022 r.?
  2. Jakie ryzyka finansowe i operacyjne generują zmiany Polskiego Ładu i przepisów pokrewnych w mojej firmie w 2022 r.?
  3. Jak wprowadzane zmiany wpłyną na poziom kosztów wynagrodzeń w organizacji w 2022 r.?
  4. Jak przygotować wiarygodną informację do zarządzania procesem re-modellingu systemu wynagrodzeń, systemów premiowych i realizacji procesów podwyżkowych, aby odpowiedzieć na wyzwania i oczekiwania płacowe pracowników spowodowane wejściem w życie zmian Polskiego Ładu i przepisów pokrewnych?

  Jeżeli poszukują Państwo rozwiązań dla tych wyzwań zapraszamy do skorzystania z autorskiego narzędzia FiabDataLab.

  W ramach projektu zapewnimy:

   • szczegółową analitykę rozliczeń wynagrodzeń w organizacji za  2021 rok (lista płac) w relacji do rozliczeń wynagrodzeń w 2022 roku (lista płac) z uwzględnieniem aktualnie stosowanych systemów wynagradzania, systemów premiowania i benefitów,
   • szczegółowy raport z analizy wskazujący m.in. obszary i kategorie ryzyk wynikających z wdrożenia zmian Polskiego Ładu oraz ich wpływ na wzrost poziomu kosztów wynagrodzeń w 2022 r. wraz z wyliczeniami dla każdego obszaru potencjalnego ryzyka. Raport może zostać przygotowany zarówno w odniesieniu do poziomu zaszeregowania pracownika (grade) lub w odniesieniu do danej grupy stanowisk w organizacji.

  Skontaktuj się z naszym ekspertem w sprawie narzędzia FiabDataLab i poznaj szczegóły.

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się również o innych planowanych zmianach mających wpływ na poziom kosztów wynagrodzeń w organizacji to pobierz raport >> Fiabilis CG Social Security Insight 2021