Wyślij nam swoje dane kontaktowe.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.  (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)


  Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie. Chętnie zaproponują Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

  Zadzwoń do nas pod numer :+48 22 400 30 83.

  s

  Raport o rewolucyjnych zmianach w ZUS – Fiabilis CG Social Security Insight 2021

  Rząd zdecydował się na reformę systemu ubezpieczeń społecznych i wprowadzenie jednolitych rozwiązań w zakresie świadczeń oraz usprawnienie funkcjonowania ZUS w rozliczeniach z płatnikami składek.

  Zebraliśmy najważniejsze z planowanych regulacji, opisaliśmy ich pozytywny i negatywny wpływ na procesy w organizacji w raporcie Fiabilis CG Social Security Insight 2021, do lektury którego gorąco zachęcamy.

  W raporcie omawiamy m.in.:

  • obecne regulacje i nadchodzące zmiany w kwestiach takich jak: nowe istotne terminy rozliczeń dla płatników składek, zasiłek chorobowy, składka wypadkowa czy postępowania kontrolne prowadzone przez ZUS,
  • projekt „14 programów transformacji systemu zabezpieczenia społecznego oraz ZUS na lata 2021-2023+”, który poświęcony jest automatyzacji procesu zgłoszeń do ubezpieczeń społecznych, rozliczeń.

  Wskazujemy również rekomendowane przez nas działania, dzięki którym Państwa organizacja efektywnie dostosuje się do nowych wymagań legislacyjnych.

  Z raportu można dowiedzieć się m.in.:

  • Jakie czekają nas zmiany szykuje ZUS w zakresie rozliczania kosztów ubezpieczeń społecznych?
  • Jak nowe rozwiązania ZUS wpłyną na obszar rozliczeń i wzrost kosztów wynagrodzeń w organizacji?
  • Na co należy zwrócić uwagę i jak przygotować się do wdrożenia zmian?

  Zapraszamy do pobrania Raportu tutaj >>> Fiabilis CG Social Security Insight 2021