Wyślij nam swoje dane kontaktowe.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.  (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)


  Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie. Chętnie zaproponują Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

  Zadzwoń do nas pod numer :+48 22 400 30 83.

  s

  Barometr SUS 2023 Fiabilis Consulting Group

  Barometr SUS 2023

  Na przestrzeni ostatnich lat, system ubezpieczeń społecznych w Polsce podlegał dynamicznym zmianom, które istotnie wpływały na codzienną pracę pracę działów HR odpowiedzialnych za procesy kadrowo-płacowe w organizacjach.

  W 2024 r. minie 90 lat funkcjonowania instytucji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Polsce. Uznaliśmy, że jest to odpowiedni moment na analizę i diagnozę w jakim stopniu wprowadzane zmiany w ZUS i systemie ubezpieczeń społecznych odpowiadają na aktualne potrzeby Działów HR i procesów HR w organizacjach. Wspólnie z Konfederacją Lewiatan oraz Włoską Izbą Handlowo- Przemysłową w Polsce, Patronami badania „Barometr SUS 2023” chcielibyśmy zaprosić Państwa do wypełnienia krótkiej w pełni anonimowej i interaktywnej ankiety. Udział w badaniu zajmie max. 5 minut a każdy z uczestników otrzyma bezpłatnie drogą mailową Raport „Barometr SUS 2023” ze szczegółowym opracowaniem wyników.

  Wnioski z „Barometru SUS 2023” posłużą nam do poprowadzenia dalszego konstruktywnego dialogu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podczas planowanego spotkania w 2023 r. Zależy nam na wypracowaniu zmian, które istotnie przyczynią się do usprawnienia procesu współpracy pracodawców z ZUS oraz lepiej odpowiedzą na wyzwania i potrzeby działów HR.

  Link do badania dostępny jest TUTAJ Państwa opinia jest dla nas niezwykle ważna! Dziękujemy za udział w badaniu!