Wyślij nam swoje dane kontaktowe.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.  (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)


  Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie. Chętnie zaproponują Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

  Zadzwoń do nas pod numer :+48 22 400 30 83.

  s

  Tarcza Antykryzysowa 2020

  Zastanawiacie się Państwo nad wdrożeniem mechanizmów dofinansowania części kosztów  wynagrodzenia pracowników, przewidzianych w Tarczy Antykryzysowej dla przedsiębiorców?

  Specjalnie dla Państwa nasz zespół analityków przygotował dedykowany kalkulator dofinansowania, który pozwala w łatwy i szybki sposób, oszacować możliwości wdrożenia mechanizmu z punktu widzenia aktualnych przepisów. Zapraszamy do pobrania kalkulatora tutaj: Pobierz kalkulator Fiabilis CG

  Jeśli poszukujecie Państwo również wsparcia w skutecznym wdrożeniu rozwiązań Tarczy Antykryzysowej, to zespół Fiabilis CG jest do Państwa dyspozycji. W ramach jednego procesu przygotowania dokumentów, realizujemy obecnie projekt, który pozwala wdrożyć jeszcze wyższy poziom oszczędności, aniżeli proponują rozwiązania Tarczy. Po więcej informacji zapraszamy tutaj: Wdrożenie mechanizmów Tarczy Antykryzysowej