Jak ograniczyć koszty benefitów i przyciągnąć pracowników?

Firmy z branży produkcji spożywczej na przestrzeni ostatnich lat podejmowały szereg działań w zakresie uatrakcyjnienia benefitów dla swoich pracowników. Z naszych obserwacji prowadzonych podczas analiz świadczeń pozapłacowych wynika, że poszukiwane są benefity, które zapewnią pracownikom tzw. work life balance. Zmienia się ich oblicze, a to ma wpływ na stabilność zatrudnienia w firmie. Często rodzaj benefitów to czynnik decydujący o utrzymaniu obecnych i pozyskaniu nowych pracowników.

Przygotowaliśmy materiał, który pomoże Państwu wybrać:

✔️ benefity dla pracowników, których koszty znacząco nie obciążą budżetu firmy,

✔️ rozwiązania, które wygenerują dodatkowe oszczędności i obniżą koszt benefitów.

Szczegółowe informacje znajdują się w naszym materiale video:

Można umówić się na bezpłatną konsultację z naszymi ekspertami. Z chęcią przedstawią potencjał oszczędnościowy naszych rozwiązań w Państwa firmie:

Kontakt z nami

  Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz.U.UE.L.2016.119.1, dalej: „RODO”) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fiabilis Consulting Group Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Niepodległości 124, tel.: +48 22 400 30 83, e-mail: biuro@fiabilis.pl,
  2. Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować e-mail: iod@fiabilis.pl
  3. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane zapytanie w ramach formularza kontaktowego przy użyciu poczty elektronicznej na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w ramach prawnie usprawiedliwionego interesu administratora.
  4. Podanie Danych jest dobrowolne, ale brak podania danych osobowych uniemożliwi odpowiedź na przesłane zapytanie.
  5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - w granicach określonych w przepisach prawa.
  8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
  9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.