Wyślij nam swoje dane kontaktowe.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.  (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)


  Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie. Chętnie zaproponują Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

  Zadzwoń do nas pod numer :+48 22 400 30 83.

  Analityka kadrowo-płacowa

  Dynamicznie rosnące koszty, zmiany prawne to jedne z głównych wyzwań, do których firmy muszą obecnie dostosować swoje procesy rozliczeń wynagrodzeń. Zaawansowana analityka kosztów pracy Fiabilis CG, pozwala naszym Klientom skutecznie i bezpiecznie zarządzić zmianą i procesem transformacji HR oraz uzyskać środki finansowe na dalszy rozwój organizacji.
  Cemex
  Costa Coffee
  Hilton Foods
  Inea
  Intercars
  Kimball Electronics
  La lorainne
  Lafarge
  Loreal
  Makro Cash
  Polpharma
  Skanska
  ZM Silesia
  Proseat
  Nexteer
  logo_CCC Group

  Skorzystaj ze wszystkich możliwości, które masz do dyspozycji

  Nie pozostawiaj niczego przypadkowi.
  Dzięki Fiabilis zidentyfikujesz i zastosujesz wszystkie dostępne rozwiązania generujące oszczędności dla Twojej firmy.

  Ubezpieczenia społeczne

  PFRON

  Benefity

   Analiza ubezpieczeń społecznych i kosztów okołopłacowych Fiabilis 

  Co robimy?

  Wspieramy Twoją organizację w analityce całości kosztów ubezpieczeń społecznych i kosztów okołopłacowych ponoszonych po stronie pracodawcy. Do realizacji projektu dedykujemy zespół analityków posiadających praktyczne doświadczenie zawodowe zdobywane w działach kadr i płac, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, jak również specjalistów Business Intelligence, analityków baz danych oraz prawników i adwokatów specjalizujących się w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych.

  Nasza analityka może przynieść Twojej organizacji dodatkowe środki finansowe dla okresu przeszłego, jak również na przyszłość.

  Jak działamy?

  ✓ Szczegółowo analizujemy całość ubezpieczeń społecznych i kosztów okołopłacowych.
  ✓ Skupiamy się na indywidualnej analizie rozliczeń każdego pracownika w organizacji.
  ✓ Przez cały okres trwania współpracy zapewniamy bieżące doradztwo i wsparcie przy wdrożeniu każdej rekomendacji.
  ✓ Nasz projekt analizy nie generuje dla Twojej organizacji żadnych dodatkowych kosztów. Działamy w oparciu o model rozliczeniowy success fee – wynagradzamy się wyłącznie ze zidentyfikowanej i wdrożonej przez Klienta oszczędności potwierdzonej przez organy administracji publicznej.

  Analiza Fiabilis w kilku krokach

  Przygotowanie dokumentów do analizy

  Zespół analityków i specjalistów Business Intelligence Fiabilis będzie wspierać Cię w przygotowaniu wszelkich dokumentów niezbędnych do analizy.

  Doskonale znamy specyfikę działania narzędzi IT wykorzystywanych przez działy HR, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że przygotowanie danych będzie dla Ciebie czasochłonne.

  Analiza danych przez Fiabilis

  Eksperci Fiabilis szczegółowo przeanalizują dane i dokumenty z obszarów kadr i płac oraz BHP i przygotują dla Ciebie rozwiązania możliwe do wdrożenia w Twojej organizacji.

  Przedstawienie szczegółowego raportu i rekomendacji

  Wynikiem naszej analizy jest szczegółowy raport, w którym przedstawiamy rekomendacje dopasowane do potrzeb i specyfiki Twojej organizacji. Znajdziesz w nim zawsze szczegółowe zestawienia i wyliczenia dla każdego z rozwiązań, pełną ścieżkę wdrożenia poszczególnych rekomendacji oraz podstawę prawną dla wdrażanych wspólnie środków finansowych.

  Wskażemy również propozycje możliwych usprawnień w Twojej organizacji, dzięki czemu Twoje procesy kadrowo-płacowe będą jeszcze bardziej efektywne, aktualne oraz oparte o najlepsze rynkowe standardy.

  Decyzja Klienta

  To Ty decydujesz, które z naszych rekomendacji chcesz wdrożyć w firmie. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na etapie podejmowania decyzji o wdrożeniu poszczególnych rozwiązań.

  Wdrożenie rekomendacji

  Nasi eksperci przygotują dla Ciebie wszelkie zestawiania i dokumenty niezbędne do wdrożenia rekomendacji. Możemy również wesprzeć Cię w kontaktach z organami administracji, jak również pomóc we wprowadzeniu rozwiązań w systemach IT.

  Coroczna weryfikacja

  Wartość naszych rozwiązań opieramy na długofalowej współpracy i relacji z naszymi Partnerami Biznesowymi. Dlatego wspieramy Cię w corocznej weryfikacji skuteczności naszych rozwiązań, a także dbamy o regularny transfer aktualnej i praktycznej wiedzy kadrowo-płacowej w Twojej organizacji.

  Analityka kosztów pracy –
  w czym możemy Ci pomóc?

  Fiabilis – Twój partner w analityce kosztów pracy

  Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

  Współpracę opieramy na długoterminowych relacjach, dzięki czemu znamy specyfikę działania naszych Klientów i możemy proponować bezpieczne i najbardziej optymalne rozwiązania.

  Uzyskaj szybkie wyniki

  Odzyskaj środki finansowe już w pierwszym kwartale po prezentacji naszych rozwiązań.

  No cure No pay

  Płacisz tylko za faktycznie uzyskane wyniki. Nie znaleźliśmy żadnych oszczędności? Nie płacisz nam.

  Oszczędzaj czas

  Poświęć swój czas na to, co robisz najlepiej: nasi eksperci zajmą się resztą – pobiorą dane, pomogą we wdrożeniu rekomendacji, bez istotnego wpływu na istniejące struktury i procesy

  Bezpieczne i precyzyjne rozwiązania

  Zastosowane rozwiązania są zgodne z prawem i dostosowane do specyfiki Twojej organizacji.

  Ekspertyza 360°

  Twoimi projektami zarządza multidyscyplinarny zespół złożony z ekspertów od wynagrodzeń, prawników, byłych pracowników kontroli ZUS, konsultantów Business Intelligence, prawników i adwokatów specjalizujących się w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych.

  Bądź na bieżąco

  Korzystaj z naszego know-how i rozwijaj wiedzę i umiejętności swojego zespołu.

  Chcesz dowiedzieć się jakie rozwiązania możemy zaproponować Twojej organizacji?

  Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą.


   (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)