Wyślij nam swoje dane kontaktowe.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.  (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)


  Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie. Chętnie zaproponują Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

  Zadzwoń do nas pod numer :+48 22 400 30 83.

  s

  Świadczenia pozapłacowe w branży automotive w 2022 r.

  Trudna sytuacja finansowa branży automotive spowodowana zachwianiem globalnego łańcucha dostaw oraz dynamiczny wzrost kosztów pracy w Polsce powodują konieczność redukcji zatrudnienia oraz ograniczenia wydatków na świadczenia pozapłacowe dla pracowników. Dodatkowo silna presja płacowa spowodowana m.in. zmianami Polskiego Ładu wymusza konieczność rewizji systemów oraz polityki wynagrodzeń. Rodzi się więc pytanie, w jaki sposób ją kształtować a także wykorzystać świadczenia pozapłacowe, aby utrzymać oraz pozyskać nowych pracowników, jednocześnie ograniczając koszty pracy? O szczegółach mówią nasi eksperci:

  Skorzystaj z analityki świadczeń pozapłacowych Fiabilis CG i dowiedz się, jak bez ograniczania zakresu benefitów w organizacji uzyskać dodatkowe środki finansowe.

  Zapraszamy do rozmowy i rezerwacji terminu spotkania.