Wyślij nam swoje dane kontaktowe.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.  (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)


  Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie. Chętnie zaproponują Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

  Zadzwoń do nas pod numer :+48 22 400 30 83.

  Kim jesteśmy

  Jesteśmy międzynarodową grupą z lokalnym doświadczeniem, która zajmuje się analityką oraz doradztwem w obszarze ubezpieczeń społecznych oraz kadr i płac.
  Znajdziemy dla Twojej organizacji najlepsze rozwiązania zorientowane na zwiększenie efektywności i usprawnienie procesów kadrowo-płacowych. Pomożemy Ci również w uzyskaniu dodatkowych środków na sfinansowanie strategicznych celów Twojej organizacji.

  Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele zadań spoczywa na działach HR, a dodatkowo rynek i prawo wciąż dynamicznie się zmieniają. Dlatego też naszym celem jest wspieranie organizacji w zarządzaniu kosztami pracy, ubezpieczeń społecznych oraz procesami kadrowo-płacowymi. Tym samym nasza ekspertyza pomaga w realizacji strategicznych celów biznesowych Dyrektorów Zarządzających, Dyrektorów Finansowych i Dyrektorów HR.

  Co nas wyróżnia

  Efektywność

  Ponad 96% projektów, które dotychczas zrealizowaliśmy na polskim rynku, ulepszyło procesy wewnętrzne naszych Klientów i wygenerowało dodatkowe środki finansowe dla organizacji.

  Zespół

  Do współpracy z Państwem dedykujemy zespół analityków posiadających wieloletnie, praktyczne doświadczenie zawodowe zdobywane w działach kadr i płac, jak również analityków baz danych i specjalistów Business Intelligence oraz prawników i adwokatów specjalizujących się w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych.

  Rzetelność

  Nie bez powodu nazwa Fiabilis pochodzi od francuskiego słowa „fiable” oznaczającego właśnie rzetelność i niezawodność. Za to przede wszystkim cenią sobie współpracę z nami nasi Klienci. Zostań jednym z nich i wprowadź swoje kadry i płace na jeszcze wyższy poziom!

  Poznaj nas bliżej