Wyślij nam swoje dane kontaktowe.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.  (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)


  Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie. Chętnie zaproponują Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

  Zadzwoń do nas pod numer :+48 22 400 30 83.

  Doradztwo kadrowo-płacowe

  Dynamiczne zmieniające się środowisko wewnętrzne i zewnętrzne wywiera silny wpływ na działy HR w przedsiębiorstwach. Efektywne zarządzanie kosztami pracy, digitalizacja i automatyzacja procesów rozliczeń wynagrodzeń, dostosowanie systemów oraz procedur HR do zmian prawnych to tylko kilka z istotnych i aktualnych wyzwań działów odpowiedzialnych za obszar rozliczeń wynagrodzeń. A czy Twoja firma jest już w pełni gotowa na wyzwania HR jutra?
  Jako zaufany HR Partner wspieramy naszych Klientów w zakresie aktualizacji i ulepszania procesów rozliczeń wynagrodzeń oraz transformacji HR.

  Cemex
  Costa Coffee
  Hilton Foods
  Inea
  Intercars
  Kimball Electronics
  La lorainne
  Lafarge
  Loreal
  Makro Cash
  Polpharma
  Skanska
  ZM Silesia
  Proseat
  Nexteer
  logo_CCC Group

  Skorzystaj z wiedzy ekspertów
  Fiabilis Consulting Group

  Dzięki nam skutecznie dostosujesz procesy rozliczeń wynagrodzeń do zmian
  Systemy kadrowo-płacowe

  Wspieramy Działy HR w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań i systemów HR służących rozliczeniu wynagrodzeń w organizacji. Jesteśmy z Klientem na każdym etapie procesu od wyboru odpowiedniego dostawcy po prawidłową kalibrację składników płacowych w wybranym systemie HR i przygotowanie procesu kadrowo-płacowego.

  Analityka i procesy kadrowo-płacowe

  Wspieramy firmy w zaawansowanej analityce danych HR i aktualizujemy procesy rozliczeń wynagrodzeń. Przykładowe obszary analiz: podstawy zasiłkowe, wynagrodzenia urlopowe i chorobowe, systemy premiowe i benefitowe, procedury i procesy BHP, wyjaśnianie i korygowanie nieprawidłowości w systemie Płatnik.

  Rekrutacja i selekcja

  Jesteśmy certyfikowaną agencją pracy i doradztwa personalnego (nr. certyfikatu 27375).
  Z powodzeniem realizujemy dla naszych Klientów najbardziej złożone procesy rekrutacyjne
  z obszaru kadr i płac. W procesie selekcji kandydatów wykorzystujemy autorskie narzędzia sprawdzające praktyczną wiedzą kadrowo-płacową kandydatów. Dzięki temu gwarantujemy wysoki poziom dopasowania kandydatów do potrzeb Klienta oraz procesu HR organizacji. Usługę realizujemy zarówno w modelu rekrutacji stałej (search & selection) lub w modelu try & hire (zatrudnienie zewnętrzne).

  Dowiedz się więcej 

  Szkolenia i warsztaty
  Tworzymy szyte na miarę szkolenia z obszaru kadr i płac, BHP i PFRON aktualizujące wiedzę kadrowo-płacową. Tematyka przygotowanych szkoleń jest zawsze poprzedzona szczegółową analizą potrzeb uczestników, dzięki czemu odpowiada na aktualne potrzeby firm.

  Chcesz dowiedzieć się jakie rozwiązania możemy zaproponować Twojej organizacji?

  Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą.


   (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)