Wyślij nam swoje dane kontaktowe.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.  (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)


  Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie. Chętnie zaproponują Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

  Zadzwoń do nas pod numer :+48 22 400 30 83.

  Witaj w Payroll Club!

  Payroll Club to platforma wymiany praktycznej wiedzy HR, stworzona wspólnie z Dyrektorami Personalnymi wiodących firm na rynku, skierowana do praktyków kadr i płac oraz osób zainteresowanych analityką kadrowo-płacową w organizacjach.

  Poznaj aktualne trendy i najlepsze praktyki HR! Podziel się wiedzą i ekspertyzą z zakresu kadr płac oraz analityki HR! Weź udział w inspirujących spotkaniach, webinarach i szkoleniach prowadzonych przez uznanych praktyków HR w organizacjach!

  Przez ostatnie 30 lat rynek pracy i procesy HR w Polsce przeszły diametralną zmianę, szybko dostosowując się do globalnych trendów zarządzania kapitałem ludzkim w organizacji. Employer branding, szkolenia, coaching, benefity i świadczenia pracownicze to tylko niektóre z popularnych obszarów zainteresowań specjalistów i managerów HR w Polsce. Ostatnie kilkadziesiąt lat to również dynamiczny rozwój funkcji kadrowo-płacowej w organizacjach.

  Szybkie zmiany legislacyjne, wzrost kosztów pracy, cyfryzacja procesów biznesowych, analityka biznesowa i predykcyjna to tylko niektóre z wyzwań z którymi każdego dnia mierzą się pracownicy działów kadrowo-płacowych. Profesjonaliści z zakresu payroll managementu muszą posiadać obecnie nie tylko doświadczenie i wiedzę, ale też umiejętność inicjowania zmian oraz odnajdywania się w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu prawnym i biznesowym. Ich proaktywność, elastyczność oraz skuteczne realizowanie strategii kadrowo-płacowej przekładają się na efektywność całej organizacji oraz kształtowanie silnej marki pracodawcy na rynku.

  Podczas jednego z naszych corocznych spotkań i rozmów z Dyrektorami HR wiodących organizacji w Polsce zrodziła się potrzeba stworzenia miejsca i płaszczyzny wymiany praktycznej wiedzy dla specjalistów i managerów HR, zainteresowanych szczególnie tematyką kadrowo-płacową i analityką HR w organizacji. W Payroll Club, znajdziecie Państwo treści HR tworzone przez praktyków HR dla praktyków, konferencje tematyczne, konkursy skierowane na dzielenie się wiedzą jak TOP Payroll Manager Awards czy spotkania z inspirującymi osobowościami świata HR.
  Dziękujemy za Waszą wizytę na tej stronie. Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj wskazówki oraz inspiracje pomocne w codziennej pracy zawodowej i że zostaniecie tutaj na dłużej!

  Aktualności

  Wydarzenia

  Napisz do nas

  Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe
   (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)