Wyślij nam swoje dane kontaktowe.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.  (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)


  Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie. Chętnie zaproponują Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

  Zadzwoń do nas pod numer :+48 22 400 30 83.

  Rozpocznij przygodę z Fiabilis!

  Chcesz rozwinąć swoją karierę, mieć realny wpływa na to, co dzieje się w firmie już od pierwszego dnia? Czy chcesz pozostawić swój ślad we wspólnym projekcie mającym pozytywny wpływ na otoczenie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK to spotkajmy się!

  Grupa

  Jesteśmy Fiabilis

  Rozpoczynając działalność w 2009 roku firma Fiabilis stała się globalnym punktem odniesienia w zakresie analizy, optymalizacji i zabezpieczania kosztów pracy na rynkach międzynarodowych.

  Rozwój ten zawdzięczamy 165 utalentowanym osobom, które każdego dnia niestrudzenie pracują po to, aby odkryć wszystkie wartości ukryte w listach płac naszych Klientów.

  Możliwości na całym świecie

  Doświadczenie firmy Fiabilis jest wykorzystywane w sześciu krajach europejskich (Belgia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Polska) oraz w Ameryce Południowej (Brazylia, Chile).

  Wspieramy firmy zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Niezależnie od tego, czy lubisz podróżować po świecie, czy jesteś bardzo przywiązany do swojego lokalnego środowiska,
  w Fiabilis z pewnością znajdziesz pracę dla siebie.

  Kultura korporacyjna nastawiona na sukces

  Człowiek jest tym, co najcenniejsze. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom równowagę, która pozwala im w pełni realizować ich potencjał.

  Jesteśmy zaangażowani w tworzenie warunków dla Twojego sukcesu poprzez narzędzia takie jak: elastyczne godziny pracy, odpowiedzialność na wszystkich poziomach funkcji, uważna i elastyczna struktura zarządzania, możliwości wzrostu i rozwoju.

  Nasze motto: Acting Beyond the Deal

  Lubimy dawać z siebie to, co najlepsze! Każdy projekt to podróż, której trasę szczegółowo analizujemy.

  Wychodzimy poza oczekiwania, bo jesteśmy ciekawi. Razem z zespołem naszego Klienta, pracując ramię w ramię w dysruptywnym podejściu, przekraczamy oczekiwania, zawsze w poszanowaniu prawa 
  i instytucji publicznych.

  Dołącz do nas

  Korzyści pracy w Fiabilis

  Praca, na którą masz realny wpływ

  Wynagrodzenie współmierne do Twojego doświadczenia i talentu

  Do 3 dni pracy zdalnej w tygodniu

  Idealnie zlokalizowane biuro w Warszawie

  w pobliżu metra Pole Mokotowskie i Metra Racławicka

  Pakiet benefitów pozapłacowych

  Ogłoszenia o pracę

  Poszukujemy

  Polska

  Do naszego zespołu szukamy Administrative Assistant

  Polska

  Do naszego zespołu Consultingu szukamy Payroll Consultanta.

  Polska

  Do naszego zespołu sprzedażowego szukamy Account Managera/ki

  Dołącz do nas

  Czy chcesz dołączyć do zespołu Fiabilis w innym kraju?