Wyślij nam swoje dane kontaktowe.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.  (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)


  Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie. Chętnie zaproponują Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

  Zadzwoń do nas pod numer :+48 22 400 30 83.

  Rekrutacje dla obszaru HR & Payroll

  Jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego (nr. 27375), specjalizujemy się w realizacji najbardziej złożonych procesów rekrutacyjnych dla obszaru kadr i płac, controllingu i analityki HR.

  Doskonale rozumiemy, jak trudnym obecnie zadaniem na polskim rynku jest pozyskanie wykwalifikowanych specjalistów z zakresu zarządzania procesami kadrowo-płacowymi, procesami rozliczeń wynagrodzeń, analityki i controllingu HR. Usługa rekrutacyjna Fiabilis pozwala skutecznie na to wyzwanie odpowiedzieć.

  Grupa

  Dlaczego Fiabilis

  Jesteśmy ekspertami w zakresie zarządzania kosztami ubezpieczeń społecznymi, kosztami pracy i procesami związanymi z rozliczaniem wynagrodzeń. Prowadzimy działalność w 6 krajach Unii Europejskiej oraz w Ameryce Południowej.
  Odpowiadając na wyzwania naszych Klientów w Polsce związane z pozyskaniem na rynku wykwalifikowanych specjalistów i managerów z zakresu kadr i płac, analityki
  i controllingu HR powołaliśmy do życia dedykowaną linię biznesową Fiabilis Recruitment, wspierającą naszych
  partnerów biznesowych w tym zakresie. 

   

  Fiabilis Recruitment

  Realizujemy projekty rekrutacyjne dla wiodących przedsiębiorstw z różnych regionów Polski i z różnych branż.

  Do każdego projektu dedykujemy doświadczonego konsultanta odpowiedzialnego za całościową realizację procesu rekrutacyjnego. Przed przystąpieniem do działań, szczegółowo analizujemy branżę, kulturę organizacyjną oraz oczekiwania Klienta, tak aby jak najlepiej dopasować profil kandydata do wartości i oczekiwań pracodawcy.

  Autorska metodologia weryfikacji kompetencji

  Oprócz przeprowadzania testów kompetencyjnych, dokonujemy również szczegółowego sprawdzenia kompetencji twardych wymaganych na danym stanowisku jak m.in.  znajomość aktualnych przepisów i ich prawidłowe zastosowanie w praktyce.  Wykorzystujemy do tego autorskie narzędzia opierające się na przygotowanych przez naszych specjalistów scenariuszach symulacyjnych
  i testach. Dzięki temu, powierzając nam projekt, macie Państwo pewność pełnego dopasowania kandydata do potrzeb stanowiska i kultury organizacyjnej pracodawcy.

  Najlepsi specjaliści HR dla Twojej firmy

  Najczęściej realizowane przez naszych specjalistów procesy rekrutacyjne: Payroll Specialist, Payroll Manager, Specjalista ds. kadr i płac, HR & Administration Specialist, Specjaliści HR ze znajomością języków obcych, HR Manager, Global Mobility Specialist, Reward & Analytics Specialist, Payroll Team Leader, HR Generalist, Compensation Specialist, Compensation Manager.

  W zależności od specyfiki danego procesu rekrutacyjnego, projekty realizujemy zarówno w modelu success fee jak również w modelu retained & success fee.