Wyślij nam swoje dane kontaktowe.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.  (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)


  Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie. Chętnie zaproponują Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

  Zadzwoń do nas pod numer :+48 22 400 30 83.

  PFRON

  Czy dostosowałeś już procesy i systemy HR do przepisów Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz aktualnych wymagań PFRON w tym zakresie?

  Analiza procesu rozliczenia PFRON przez specjalistów Fiabilis CG pozwala na optymalne dostosowanie systemów i procesów HR oraz generuje dodatkowe środki finansowe dla Twojej firmy.
  Cemex
  Costa Coffee
  Hilton Foods
  Inea
  Intercars
  Kimball Electronics
  La lorainne
  Lafarge
  Loreal
  Makro Cash
  Polpharma
  Skanska
  ZM Silesia
  Proseat
  Nexteer
  logo_CCC Group

  W obszarze PFRON:

  Oferujemy szczegółową analizę całości dokumentacji i procedur wewnętrznych mających wpływ na wysokość ponoszonych opłat.
  Nasze rekomendacje wspierają firmy w dostosowaniu systemów IT i procedur wewnętrznych do aktualnych wymogów formalno-prawnych w obszarze rozliczeń PFRON.

  Udzielamy naszym Klientom pełnego wsparcia we wdrożeniu naszych rekomendacji i w komunikacji z organami administracji publicznej.

  Chcesz dowiedzieć się jakie rozwiązania możemy zaproponować Twojej organizacji?

  Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą.


   (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)