Wyślij nam swoje dane kontaktowe.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.  (zapoznaj się z naszą Polityką prywatności)


  Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie. Chętnie zaproponują Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

  Zadzwoń do nas pod numer :+48 22 400 30 83.

  Historia Fiabilis Consulting Group

  „To trudności rodzą cuda”.
  William F. Sharpe, amerykański ekonomista wyróżniony Nagrodą Nobla w dziedzinie ekonomii w 1990 r.
  Spojrzenie na kryzys z dystansem, aby znaleźć rozwiązanie, które wykracza poza to, co możliwe.

  To postawa ciekawskiego młodego umysłu (Hiszpana), który nie chciał pozostawać świadkiem tego, jak Europa w 2008 roku pogrążała się w kryzysie gospodarczym o niespotykanej skali. Musiał działać. I właśnie to zrobił.

  Ciekawość, zarówno nasza, jak i naszych pierwszych Klientów była dźwignią, która przekształciła pomysł w prawdziwy proces audytu oparty na solidnych źródłach metodologicznych.

  W ten sposób Guillaume w Hiszpanii, Benjamin w Belgii, José-Antonio we Włoszech, Anna w Polsce, Arnaud we Francji, Christian w Chile i Pedro w Brazylii dali początek sukcesom Fiabilis w Europie i Ameryce Łacińskiej.

  Wszyscy oni aktywnie słuchają i wykorzystują w działaniu swoje bogate doświadczenie. Oni nigdy nie stracili ciekawości dla tego, co niezbadane.

  Dziś nasze wyniki i misja zależą od talentu i determinacji wielu „żądnych przygód ekspertów”, którzy dołączyli do ich zespołów.

  Wszyscy są niezawodnymi ludźmi, którzy co roku generują nowe oszczędności dla naszych Klientów i
  poszukują nowych sposobów kontroli kosztów pracy.

  Innowacyjność jest istotą naszej historii.
  Jest siłą napędową nas wszystkich – konsultantów, prawników i programistów – którzy każdego dnia pracują nad poprawą wyników tych, którzy na nas polegają.

  2009

  Madryt, Hiszpania

  2011

  Bruksela, Belgia

  2013

  Mediolan, Włochy

  2014

  Warszawa, Polska

  2015

  Lille, Francja

  2016

  Santiago, Chile

  2017

  Sao Paolo, Brazylia
  Kolonia, Niemcy